We are like-minded

BİZ KİMİZ

Forward Medya her biri özenle seçilmiş, global ölçekte çalışan insanlardan oluşan bir takımdır. İş fikirlerimizi, inovasyon, keşif ve kalıpların dışında düşünerek yaratıyoruz. Müşterimizin özünü anlayabilmek ve oyunu değiştirecek çözümler yaratmak için medya stratejistleri, satın alma ekipleri, teknoloji uzmanları ve kreatif zihinler ekiplerimizin yapıtaşlarını oluşturmaktadır.

YÖNETİCİLERİMİZ

Yöneticilerimiz patron değil ekip arkadaşlarımızdır. Başarılı olmak için doğru ortamı yaratırlar ve uzmanların en iyi yaptıklarnı yapmalarına destek olarak yaratıcılığın ve yenilikçi düşüncenin gelişmesine izin verirler.

Banun Erkıran

Banun Erkıran

Yönetim Kurulu Başkanı, PC İletişim/Medya

Forward Media’ da ajansın çekirdeğini marka merkezi oluşturur. Bu merkezin etrafını data, teknoloji ve içerik ile öreriz. Bu üç unsurun mükemmel uyumunu sağlamaktır görevimiz.

Atakan Kural

Atakan Kural

CEO, Forward Media

Değişime adapte olmuş, odağına datayı yerleştirerek ötesini kovalayan bir ekip ile tüm grup olarak bu anlamda sektörde fark yaratmak üzere varız.

Erdem Yürük

Erdem Yürük

Managing Partner, Forward Media

Müşterilerimizin dijital dönüşümünü Big Data ve Machine Learning ile hızlandırırken, tüketicilerine dokundukları ve yaratıcılık gerektiren alanlarda ise genç ve dinamik ekibimizle başarılı sonuçlar alıyoruz.

Murat Akdemir

Murat Akdemir

Managing Partner, Forward Media

Müşterilerimizin verilerden değer elde etmelerine destek olarak, daha iyi deneyimler ve her zamankinden daha hızlı inovatif sonuçlar almalarını sağlıyoruz.

Asena Kılıç

Asena Kılıç

Director, Forward Media

Yaptığımız tüm işleri hep bir adım öteye taşımak için en önemli kriterimiz Katma Değer. Tüm süreçlerimizde bunu gözönünde bulundurarak markalarımızın iletişimlerine katkı sağlıyoruz.

Burak Özcan

Burak Özcan

Director, Forward Media

Markalarımızın iletişim süreçlerine yenilikçi fikirler ve projeler dahil ederek rakiplerinden ayrışmasını sağlıyoruz. Bu sayede markalarımız ve biz rakiplerimizden hep bir adım öndeyiz.

Alican Aysın

Alican Aysın

Director, Forward Media

Markaların dijital yaşam döngüsünü 4 temel maddede konumlandırıyoruz. ‘’Kişiselleştirilmiş Pazarlama, Veri Odaklı Yaklaşım, Farklı kanal deneyimleri ve Müşteri deneyimi.’’ Bu 4 temeli baz alarak markalarımıza KPI'ları doğrultusunda strateji ve hedefler belirliyoruz.

Back to Top